גירושין הן תמיד הליך לא נעים ולעיתים אף מכוער. לאחר תקופה ארוכה של בעיות עמוקות זוגות רבים מבינים כי לטובת כולם עדיף להתרגש. במידה וזה קרה לחיפאים מבינכם, עורך דין לענייני משפחה בחיפה הוא איש המקצוע אליו עליכם לפנות. כאשר מדובר בחשבונות בנק משותפים, רכוש משותף, ילדים וכדומה הרי שרק הליך משפטי יקבע את הזכאות והחובות של כל אחד ואחד מבני הזוג. פניה מוקדמת ככל הניתן לגורם משפטי תקל על התהליך ותגביר את הסיכויים שלכם לקבלת הסדר הוגן ומספק.

מוצאים עורך דין גירושין בחיפה 

אדם הנמצא בהליך גירושין מעוניין שהתהליך יסתיים כמה שיותר מהר. אין צורך לציין כי מדובר בהליך קשה לשני בני הזוג. במידה וישנם ילדים, הרי שגם הם סובלים מהעניין. הליך הגירושין עשוי להיות בעל תוצאות שישפיעו דרמטית על אורח החיים והמצב הכלכלי של כל אחד מבני הזוג לכן יש לפנות לעורך דין המתמצא בתחום ויוכל לייעץ לכם במהלך כל הדרך.
עורכי הדין במשרד "תומר ותהילה, אברבוך משרד עורכי דין" מתמחים בכל סוגי דיני הגירושים ועסקו בהצלחה במאות תיקים דומים. הטיפול בתיק כולל הסדר מזונות, משמורת, הכנת הסכם גירושין, חלוקת רכוש ועוד. עורכי הדין יהיו שם לצידך ויעזרו באיסוף הראיות ובבניית האסטרטגיה הטובה ביותר עבורך. המשרד גם מתמחה בהליך גישור במידה והוא מקובל בין שני בני הזוג.

עורכי הדין של תומר ותהילה אברבוך – שומרים על זכויותיכם

המשרד מתמחה הן בתיקי גירושן המגיעים לבית המשפט או לבתי דין רבניים והן בגירושין שבוצעו בהסכמה של שני הצדדים. כמו כן המשרד מטפל בתיקים אחרים השייכים ל- :

  • דיני תעבורה
  • דיני מקרקעין
  • דיני משפחה
  • הוצאה לפועל
  • תביעות נגד ביטוח לאומי

הודות לשירות אישי ומסור לקוחות המשרד נהנים מהצלחה בתיקים המטופלים על ידינו וזוכים לקבל את ההסדר הטוב ביותר עבורם. צרו קשר והחלו לשמור על זכויותיכם.