תהליך הוצאה לפועל אינו תהליך נעים לכל הדעות.

בין אם אתה עומד בצד הגובה ובעיקר אם אתה נמצא בצד הנגבה – עורך דין הוצאה לפועל בעפולה הוא דבר הכרחי. כיוון שמדובר בהוצאה לפועל, הלקוח מוצא עצמו מעורב בהליך ישיר בהוראת בית המשפט. הליך זה בעצם מממש הוראה של בית משפט לגביית חוב הנוצר לאחר לקיחת משכנתא, שטר חוב או צ'ק. ברגע שהחייב אינו משלם מסיבות כאלה או אחרות, ניתן להתחיל מולו הליך של גביית חובות דרך הוצאה לפועל.

תומר ותהילה אברבוך – עורכי דין הוצאה לפועל בעפולה

עסקים רבים לוקחים הלוואות שונות על מנת לאפשר את המשך גלגול העסק. כמו כן בעלי העסק והלקוחות נוהגים לפרוס לתשלומים או לתת צ'קים דחויים למועד מסוים על מנת להקל על תזרים המזומנים בעסק. לעיתים ייווצר מצב בו הצד החייב מסרב לשלם מסיבותיו הוא ואז נוצר הצורך בהתערבות משפטית. הליך הוצא לפועל כנגד אדם עשוי להביא לעיקולים והגבלות הן על משכורתו, הן על רכושו והן להגביל אותו בצו איסור יציאה מהארץ. על מנת להתמודד עם הגבלות אלו נזקק הנתבע לשירותיו של עורך דין בפתח תקווה המהוקצע בתיקי הוצאה לפועל.

משרד "תומר ותהילה אברבוך – משרד עורכי דין" מעמיד לרשות לקוחותיו עורך דין מוביל אשר מתמחה בתיקי הוצאה לפועל ומטפל בין השאר ב:

  • הגשת בקשות לפשיטת רגל מטעם חברות ועסקים
  • יצירת הסדר עם נושים ופריסת תשלומים
  • פיקוח על תהליך הבראת חברות
  • מחיקת חובות
  • השהיית הליכי הוצאה לפועל
  • ביטול הגבלות חשבון ועיקולים

יש אור בקצה המנהרה

כשהמצב נראה קשה וחסר תקווה – זה הזמן לפנות לגורם מקצועי שיעזור וייתן שקט נפשי.

"תומר ותהילה אברבוך – משרד עורכי דין" מתמחה בהתמודדות עם תהליכי הוצאה לפועל, גם כאשר מדובר בהליך גביה אגרסיבי. המשרד ידוע במתן שירות מקצועי ואדיב לצד שקיפות מלאה אל מול לקוחותיו. לרשותכם משרדים בחיפה ועפולה אשר ישמחו לתת ייעוץ וליווי משפטי מהשורה הראשונה.