הכביש אינו מגרש משחקים כפי שהרכב אינו צעצוע. נהיגה ברכב כרוכה באחריות גדולה שהנהג לוקח על עצמו. מדובר גם באחריות משפטית אשר יכולה להשליך עליו במידה וביצע עבירה כלשהי או חלילה הסב נזק לרכוש או לאדם. עורך דין תעבורה בחיפה מטפל במקרים בהם אדם עבר על אחד מחוקי התעבורה ונזקק לאיש מקצוע אשר יגן על זכויותיו בבית המשפט. פניה לגורם משפטי בשלב מוקדם עשויה להיות גורם מכריע בפסק הדין, מה שבמקרים מסוימים ימנע את פסילת הרישיון ובמקרים אחרים יכול להצילו מביצוע תקופת מאסר בפועל.

עורך דין תעבורה בחיפה והקריות 

ציבור הנהגים כיום מתמודד עם מציאות בה החוק בישראל הולך ומחמיר עם נהגים המבצעים עבירות תנועה. הדבר נכון בעיקר לעבירה הנפוצה של נהיגה תחת השפעת אלכוהול, כאשר יותר ויותר נהגים מוצאים עצמם שלולי רישיון עקב רמת אלכוהול גבוהה בדם. נהגים אחרים צוברים נקודות בשל נהיגה במהירות מופרזת המצולמת במצלמות המהירות שהמשטרה פיזרה בכבישי ישראל. דבר זה גם הוא מהווה סכנה לרישיון של כל אדם. פניה לעורך דין מוסמך תיתן לכם שקט נפשי רב במידה והנכם מעורבים ב:

  • נהיגה בפסילה
  • נהיגה תחת השפעת סמים
  • נהיגה ללא רישיון
  • מעבר ברמזור אדום
  • צבירת נקודות רבות
  • תאונת דרכים עם נזק לרכוש או אדם

יוצאים עם ידכם על העליונה

כאשר אדם נמצא במהלך הליך משפטי, חשוב לו לדעת שהוא לא לבד .
משרד "תומר ותהילה, אברבוך עורכי דין" מתמחה בייצוג לקוחות התובעים או נתבעים בדיני משפחה, דיני תעבורה, ביטוח לאומי, דיני נזיקין ודיני מקרקעין. כל עורך דין במשרד מתמחה בתחום אחר ומציע שירות מקיף ומקצועי לצד ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך. קהל הלקוחות מוזמן להגיע לאחד הסניפים הממוקמים בחיפה ועפולה, לקבל את הייצוג המשפטי הטוב ביותר ולצאת מבית המשפט כאשר ידו על העליונה.